Projekt   ŠABLON PRO ZŠ A MŠ I

Jsme rádi, že existuje možnost, jak rychleji zdokonalovat vzdělávání a poskytnout pedagogům, dětem i rodičům pomocnou ruku. Touto možností je projekt Šablon pro Zš a MŠ I. Jeho cílem je personální posílení o školního asistenta, podpora osobnostně profesního rozvoje pedagogických pracovníků a spolupráce s rodiči dětí a žáků. Doba realizace: 1. 9. 2017- 31. 8. 2019. Takováto podpora se neobejde bez finančních zdrojů. Ty ve výši 532 592,-Kč poskytlo Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy spolu s Evropskou Unií. Těm také patří naše poděkování.

Projekt   ŠABLON PRO ZŠ A MŠ II

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je personální posílení o školního asistenta, podpora žáků ohrožených školním neúspěchem a podpora extrakurikulárních rozvojových aktivit. Výše podpory: 904 052 Kč.

Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace | e-mail: zschotebuz@seznam.cz
                             K Rybníkům 268, 735 61 Chotěbuz                           | tel: +420 558 733 028