ROZKVETLÁ ŠKOLA 2017/2018

Naše škola se zapojila do akce "ROZKVETLÁ ŠKOLA 2017/2018" pořádané a financované společností Nehlsen Třinec, s.r.o. a má šanci se svou novou vylepšenou tváří uspět v soutěži všech zapojených škol o nejhezčí květinovou výzdobu či zahradnickou kompozici.

Na této stránce budeme postupně zveřejňovat informace o dění v této soutěži a upozorňovat v aktualitách na novinky, které budou zde publikovány. Rozhodli jsme věnovat takovým aktivitám v tomto období pro to, že jim budeme věnovat samostatnou stránku.

Informace byla v aktualitách zveřejněná 12.10.2017

Jaro už je možná tady a nebo se skutečně kvapem blíží

Zatím nám počasí nedovolilo věcně se zobírat problematikou možného rozkvétání naší školy. To se před Velikonočními svátky a školními prázdninami změnilo. První krok k tomu, aby škola skutečně mohla začít kvést byl učiněn. Provedli jsme první nákup objemnějších květináčů a k nim i rostlinek. Ty do nich vysadíme, budeme zalévat a spoléhat na slušné chování kolemjdoucích a že se nám pak za každodenní péči brzy odmění ukázkou svých květenství. Pak nás budou každodenně při příchodu do školy vítat. A místo dalších řečí se podívejte, co jsme pořídili.

Následně jsme vše pořízené využili, rostlinky zasadili do květináčů a umístili před naši školu. A tak nás všechn rozkvetlé každé ráno vítaly při příchodu do školy.

Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace | e-mail: zschotebuz@seznam.cz
                             K Rybníkům 268, 735 61 Chotěbuz                           | tel: +420 558 733 028